МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.08.2017 р. N 1/11-8307

Щодо необхідності повідомлення органу ліцензування про зміну місцезнаходження установи у разі зміни назви міста чи вулиці

На ваш лист <...> стосовно надання роз'яснення щодо необхідності повідомлення органу ліцензування про зміну місцезнаходження установи у разі зміни назви міста чи вулиці Міністерство освіти і науки України в межах своєї компетенції повідомляє.

Відповідно до частини другої статті 15 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" від 02.03.2015 р. N 222-VIII (Закон N 222-VIII) ліцензіат зобов'язаний повідомляти орган ліцензування про всі зміни даних, які були зазначені в його документах, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, у строк, встановлений ліцензійними умовами, але не пізніше ніж один місяць з дня настання таких змін.

Разом з тим повідомляємо, що у разі зміни місцезнаходження (зокрема зміни назви міста чи вулиці) юридичної особи (закладу освіти) ліцензія не підлягає переоформленню.

Таким чином, ліцензіат зобов'язаний повідомити орган ліцензування про зміну назви міста чи вулиці, але це не є підставою для переоформлення ліцензії.

 

Заступник Міністра

Ю. Рашкевич
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали