ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.05.2012 р. N 18/15-30-3568-ЕП

Начальникам регіональних митниць
Начальникам митниць


З метою забезпечення реалізації положень нового Митного кодексу України ( N 4495-VI) та Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв'язку з прийняттям Митного кодексу України" (Закон N 4496-VI), Департаментом митних інформаційних технологій та статистики розроблено проект наказу Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку обліку осіб, що здійснюють операції з товарами" (далі - проект наказу).

Пунктом 2 зазначеного проекту наказу передбачено, що облікові картки суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, оформлені до набрання чинності цим наказом, уважаються дійсними протягом шести місяців з моменту набрання чинності цим наказом.

Станом на 30.05.2012 проект наказу пройшов погодження у Міністерстві фінансів України та знаходиться на погодженні у Департаменті державної регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Після проходження процедури державної реєстрації у Міністерстві юстиції України наказ Міністерства фінансів України "Про затвердження Порядку обліку осіб, що здійснюють операції з товарами" обов'язково буде доведений до митних органів.

 

Начальник Департаменту

К. Г. Юрченко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали