СУМСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ЛИСТ

від 21.12.2011 р. N 01-17/7246

Наказом ДПСУ від 14.09.2011 р. N 4 "Про затвердження Реєстру великих платників податків на 2012 рік" (Наказ N 4) визначено перелік великих платників податків на 2012 рік, з яких дванадцять у Сумській області.

Усім визначеним великим платникам податків у Сумській області ДПСУ надіслано повідомлення про включення їх до Реєстру великих платників податків на 2012 рік (Наказ N 4) та про поширення на них згідно з абзацом третім п. 64.7 ст. 64 ПКУ обов'язку щодо переходу на облік до СДПІ по роботі з великими платниками податків у м. Харкові.

Це стало причиною численних звернень підприємств - великих платників податків Сумської області до Сумської облдержадміністрації з проханням залишитися на обліку в ДПІ області, оскільки перехід на облік до м. Харкова призведе до значних ускладнень в їх роботі, а саме: в оперативному вирішенні нагальних питань, відволіканні коштів на службові, транспортні витрати та інше.

Відповідно до абзацу четвертого п. 64.7 ст. 6 ПКУ центральний орган ДПС має право приймати рішення про зміну основного місця обліку та переведення великих платників податків на облік у спеціалізовані чи інші органи ДПС.

Тому просимо посприяти у вирішенні питання щодо збереження діючого порядку обліку великих платників податків у ДПІ області.

 

Тимчасово виконуючий обов'язки голови
Сумської облдержадміністрації

В. Чернявський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали