МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.06.2012 р. N 7/17-10487

ДП "Укрдержбудекспертиза"Територіальним філіям "Укрдержбудекспертиза" (за списком)КП "Київекспертиза"ТОВ "Українська будівельна експертиза"ДП "Донецькпроект"ТОВ "ДН-Консалтінг"

До Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України надходять звернення від громадян, установ, організацій та підприємств сфери містобудування щодо обов'язковості наявності печатки сертифікованого виконавця окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, на титульному листі проекту для прийняття його на експертизу після 1 червня 2012 року.

Відповідно до статті 19 Закону України "Про архітектурну діяльність" виконання проектних робіт по створенню об'єктів архітектури не потребує наявності у фахівців відповідного ...

 

Доступ до документа «Лист від 26.06.2012 № 7/17-10487 Щодо обов'язковості наявності печатки сертифікованого виконавця окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, на титульному листі проекту» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали