Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо окремих питань зберігання витягу з протоколу

МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.08.2018 р. N 04320-15/23-2607/2482

Щодо окремих питань зберігання витягу з протоколу

Міністерство фінансів України розглянуло <...> звернення <...> щодо окремих питань зберігання витягу з протоколу рішення комісії з оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень та повідомляє.

Згідно із Порядком проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 01.12.2011 р. N 1537, рішення комісії з оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень оформлюється протоколом, витяг з якого разом із супровідним листом надсилається головному бухгалтеру та керівнику бюджетної установи для прийняття відповідного рішення.

В свою чергу, єдині вимоги щодо створення управлінських документів і роботи зі службовими документами, а також порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності визначено Правилами організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, затвердженими наказом Міністерства юстиції України від 18.06.2015 р. N 1000/5 (Наказ N 1000/5) (далі - Правила).

Так, положеннями пункту 12 розділу 2 Правил (Наказ N 1000/5) визначено перелік документів, що групуються в особових справах, серед яких передбачено документи з атестації.

Вимоги щодо ведення та зберігання особових справ державних службовців, а також перелік документів, з яких формуються особові справи, визначено Порядком ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженим наказом Національного агентства України з питань державної служби від 22.03.2016 р. N 64 (Порядок N 64) (далі - Порядок).

Зокрема, відповідно до положень пункту 3 розділу 2 Порядку (Порядок N 64) в хронологічному порядку до особової справи за часом надходження додаються, зокрема, матеріали оцінювання результатів службової діяльності.

Враховуючи, що оцінка виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень проводиться з метою визначення рівня кваліфікації, знань, практичних навиків та відповідності займаній посаді, на думку Міністерства, витяг з протоколу рішення комісії з оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень можна віднести до документів з атестації, матеріалів оцінювання результатів службової діяльності. <...>.

 

В. о. Міністра

Ю. Гелетій
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали