Щодо оплати послуг з утримання будинку і споруд та прибудинкової території (квартирної плати)

 

 Звільнення від плати за утримання житла власників викуплених та приватизованих квартир не має підстав, оскільки витрати житлово-експлуатаційних підприємств на утримання житла включають витрати на здійснення комплексу робіт, спрямованих на створення необхідних умов для проживання людей і забезпечення збереження жилих будівель та технічного обладнання. До цих робіт належать прибирання сходових кліток; прибирання прибудинкової території; вивезення та утилізація твердих побутових і негабаритних відходів; освітлення місць загального користування і підвалів та підкачування води, підготовка до весняно-літнього та осінньо-зимового періодів, прочищення димарів та газоходів, наладка технічного обладнання будинку тощо.

Виходячи з вищенаведеного, плату за утримання житла зобов'язані вносити як квартиронаймачі, так і власники викуплених та приватизованих квартир.

Лист від 31.07.2009 р. N 12/20-8-1161

Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали