Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо оплати праці працівників ветеринарної медицини

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.09.2017 р. N 1609/0/102-17

Щодо оплати праці працівників ветеринарної медицини

Департамент заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики розглянув <...> лист і в межах компетенції повідомляє.

Умови оплати праці працівників підприємств, установ і організацій державної ветеринарної медицини визначені постановою Кабінету Міністрів України від 11.12.98 р. N 1960 (із змінами).

Вказаною постановою Кабінету Міністрів України установлено, що оплата праці за час роботи в осередках інфекційних хвороб тварин, визначених згідно з додатком 3, провадиться в розмірі подвійного посадового окладу.

Передбачені чинним законодавством надбавки і доплати нараховуються до розміру посадового окладу працівника.

У тих випадках, коли посадові оклади згідно з умовами оплати праці виплачуються працівникам у подвійних розмірах, надбавки і доплати, передбачені у відсотках, обчислюються із знову створених, тобто з подвійних посадових окладів.

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз'яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

Для більш детального роз'яснення з порушених у <...> листі питань з урахуванням специфіки роботи в осередках інфекційних хвороб тварин рекомендуємо звернутись до Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України.

 

Директор Департаменту

О. Товстенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали