ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо опрацювання питань, порушених ЗМІ під час підсумкової прес-конференції Президента

За результатами підсумкової прес-конференції Президента України В. Януковича, яка відбулася 21 грудня 2011 року, та з метою опрацювання питань, порушених представниками засобів масової інформації під час цієї прес-конференції:

М. АЗАРОВУ

1. Передбачити під час внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2012 рік" видатки у необхідних обсягах на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до м. Хмельницький.

Доповісти до 1 лютого 2012 року

2. Забезпечити:

1) завершення будівництва Волинського обласного перинатального центру (м. Луцьк);

Термін - 31 грудня 2013 року

2) будівництво та реконструкцію автомобільної дороги Київ - Черкаси - Дніпропетровськ, зокрема через м. Канів та м. Чигирин.

Доповісти до 2 липня та 31 грудня 2012 року,
до 1 липня та 31 грудня 2013 року

В. ПШОНЦІ

Пропоную забезпечити повну і неупереджену перевірку інформації, наданої представниками засобів масової інформації під час прес-конференції, щодо діяльності голови Хмельницької обласної державної адміністрації В. Ядухи, голови Великоновосілківської районної ради Донецької області В. Шири та вжити за результатами перевірки вичерпних заходів реагування відповідно до законодавства.

Доповісти до 20 січня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

27 грудня 2011 року

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали