РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 квітня 1952 р. N 352-р

Київ

Розпорядження втратило чинність(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР від 11 січня 1962 року N 50) (Постанова N 50)

Відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР від 22 січня 1952 року N 1349-р:

1. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР /т. Панасюка/:

а) припинити з 1952 року прийом учнів до Київської та Одеської юридичних шкіл;

б) організувати з другого півріччя 1952 року на базі Київської та Одеської юридичних шкіл постійно діючі тримісячні курси перепідготовки судових виконавців і секретарів народних судів з контингентом прийому в 1952 році 120 чоловік.

2. Довести до відома Міністерства юстиції УРСР і Міністерства фінансів УРСР, що зазначеним розпорядженням Ради Міністрів СРСР встановлено, що за слухачами курсів по перепідготовці судових виконавців і секретарів народних судів зберігаються на час перебування на курсах посадові оклади за місцем роботи, а іногороднім слухачам виплачується, крім того, стипендія в розмірі 200 карбованців на місяць.

Оплата праці викладачів зазначених курсів провадиться за ставками, встановленими постановою Ради Міністрів СРСР від 27 жовтня 1951 року N 4115 для викладачів курсів по підготовці і підвищенню кваліфікації середнього технічного персоналу.

3. Зобов'язати Міністерство юстиції УРСР /т. Панасюка/ і Міністерство фінансів УРСР /т. Щетиніна/ не пізніше липня місяця 1952 року подати Раді Міністрів УРСР відомості про розмір витрат, зв'язаних з організацією та утриманням курсів перепідготовки судових виконавців і секретарів народних судів у 1952 році, і конкретні пропозиції про покриття цих витрат у межах асигнувань, передбачених по бюджету УРСР на підготовку кадрів.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

Д. КОРОТЧЕНКО

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали