НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР РАДІОЧАСТОТ"

НАКАЗ

від 19 травня 2016 року N 303

Щодо особистого прийому громадян

На виконання Закону України "Про звернення громадян", Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 N 348 (зі змінами та доповненнями), та у зв'язку з проведеними кадровими змінами в Державному підприємстві "Український державний центр радіочастот" наказую:

1. Затвердити та ввести в дію Порядок особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (Додаток 1).

2. Затвердити Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в службових приміщеннях адміністративно-технічного та технічного корпусів (Додаток 2).

3. Директорам за окремими напрямами діяльності УДЦР проводити прийом громадян відповідно до Порядку особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" та згідно з Графіком особистого прийому громадян, затвердженими цим наказом.

4. Покласти відповідальність за ведення записів щодо організації особистого прийому громадян на аналітика консолідованої інформації ВОАР ДУС Вербіцьку О. В.

5. Визнати такими, що втратили чинність, накази УДЦР від 14.10.2014 N 493, від 25.02.2015 N 94 та від 03.06.2015 N 282.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора з адміністративних питань Забрудського О. В.

 

Генеральний директор

В. І. Корсун

  

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ УДЦР
19 травня 2016 року N 303

Порядок особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (далі - Порядок)

1. Цей Порядок визначає основні вимоги до організації та проведення особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (далі - УДЦР). Особистий прийом громадян Генеральним директором УДЦР, Виконавчим директором та директорами за окремими напрямами діяльності підприємства (далі - посадові особи УДЦР) проводиться відповідно до Закону України "Про звернення громадян" та згідно з затвердженим Графіком особистого прийому громадян посадовими особами УДЦР.

2. Під час здійснення особистого прийому громадян посадовими особами УДЦР до розгляду порушеного громадянином питання можуть бути залучені керівники відповідних структурних підрозділів УДЦР.

3. Заходи щодо організації та підготовки проведення особистого прийому громадян здійснюються аналітиком консолідованої інформації ВОАР ДУС.

4. Прийом осіб, які мають встановлені законодавством пільги, проводиться у першочерговому порядку.

5. Вхід громадян до приміщень, у яких проводиться прийом громадян, здійснюється шляхом оформлення перепустки у встановленому порядку, визначеному окремим наказом УДЦР, та пред'явлення документів, що посвідчують особу.

6. Інформація про порядок і графік особистого прийому громадян розміщується на веб-сайті УДЦР та в приміщенні Громадської приймальні.

7. Під час попереднього запису громадян на особистий прийом до посадових осіб УДЦР з'ясовується та реєструється у "Журналі обліку особистого прийому громадян" прізвище, ім'я, по батькові, адреса чи місце роботи, категорія (соціальний стан) громадянина, коротко зміст порушеного питання (додаток до Порядку).

Не допускається з'ясування відомостей про особу громадянина, що не стосуються його звернення.

8. Повторний прийом громадянина з питання, яке вже розглядалося посадовими особами УДЦР, проводиться у разі, коли питання, порушене у першому обґрунтованому зверненні, не було вирішено по суті.

У разі повторного звернення громадянина вивчаються матеріали з порушеного питання, з'ясовуються причини, що його викликали, надаються необхідні роз'яснення та можлива допомога.

9. Список громадян на особистий прийом посадовими особами УДЦР подається відповідним посадовим особам УДЦР.

10. У разі, коли порушене громадянином питання вирішити на особистому прийомі неможливо через складність і необхідність додаткового вивчення, громадянинові може бути запропоновано викласти його у формі письмової заяви.

Подана громадянином на особистому прийомі письмова заява розглядається у порядку, встановленому законодавством для письмових звернень.

Про результати розгляду звернення громадянину повідомляється письмово.

 

Заступник начальника
ВДЗ ДУС

Н. В. Шевченко

 

Додаток
до Порядку особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"

ЖУРНАЛ
обліку особистого прийому громадян

N пп

Дата прийому

Хто приймає

Прізвище, ім'я, по батькові, адреса чи місце роботи, категорія /соціальний стан/ громадянина

Порушені питання

Кому доручено розгляд, зміст доручення, термін виконання

Наслідки розгляду, індекс, дата одержання відповіді від виконавця

короткий зміст

індекси

1

2

3

4

5

6

7

 

Додаток 2

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ УДЦР
19 травня 2016 року N 303

Графік особистого прийому громадян посадовими особами Державного підприємства "Український державний центр радіочастот"

N п/п

П. І. Б.

посада

день, години прийому

Перелік питань

1

Корсун Володимир Іванович

Генеральний директор

Кожний другий вівторок місяця
14:00 - 16:00

Стратегічні напрямки роботи УДЦР, кадрові питання

2

Гулько Вадим Васильович

Виконавчий директор

Кожна друга середа місяця
14:00 - 16:00

Організація господарської діяльності підприємства

3

Ковальчук Микола Миколайович

Директор з радіочастотного моніторингу та питань РЕЗ

Кожний четвертий вівторок місяця
14:00 - 16:00

Вирішення питань радіозавад, НДП, питання радіочастотного моніторингу. Використання радіоелектронних засобів, приймальні випробування, первинний технічний контроль

4

Забрудський Олександр Васильович

Директор з адміністративних питань

Кожна третя середа місяця
14:00 - 16:00

Адміністративні питання, питання державних закупівель, метрологічне забезпечення, питання експлуатаційно-технічного, транспортного та ресурсного забезпечення

5

Мирзаков Євген Олександрович

Директор з питань радіочастотних присвоєнь

Кожний другий четвер місяця
14:00 - 16:00

Питання присвоєння радіочастот, видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ, питання міжнародного радіочастотного менеджменту

6

Кишинський Андрій Володимирович

Директор з фінансових питань

Кожний перший вівторок місяця
9:00 - 11:00

Фінансова діяльність УДЦР

7

Трощенко Вікторія Юріївна

Директор з інформаційно-телекомунікаційного напрямку

Кожний третій вівторок місяця
11:00 - 13:00

Технічне забезпечення роботи підприємства, розвиток передових напрямків IT-технологій. Питання вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж. Науково-технічна політика підприємства.

Запис на особистий прийом здійснюється за телефоном 422-81-01 Вербіцька Ольга Вікторівна.

 

Заступник начальника
ВДЗ ДУС

Н. В. Шевченко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали