Щодо отримання дозволу на розміщення об'єкта торгівлі

 

 Порушене питання неодноразово було предметом розгляду Держкомпідприємництва, у зв'язку з чим висловлювалась позиція стосовно цього питання, а також розміщено відповідну інформацію на власному офіційному сайті.

Так, керуючись нормами податкового законодавства (зокрема, Закону України "Про систему оподаткування" та Декрету Кабінету Міністрів України від 20.05.93 N 56-93 "Про місцеві податки і збори"), місцевими органами влади було запроваджено видачу дозволу на розміщення об'єкта торгівлі та сфери послуг.

Після набрання чинності частиною першою статті 4 Закону України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" правових підстав для видачі дозволу на розміщення об'єктів торгівлі немає.

Таким чином, на думку Держкомпідприємництва, у зв'язку з відсутністю правових підстав для видачі дозволу на розміщення об'єкта торгівлі, вимагання відповідними органами дозвільних документів для отримання дозволу на розміщення об'єкта торгівлі є неправомірним.

Лист від 09.09.2009 р. N 10831

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали