МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.12.2011 р. N 1/11-12632

Керівникам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, що передані до сфери управління МОНмолодьспорту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. N 1191-р

Щодо передачі вищих навчальних закладів та установ МОНмолодьспорту

Міністерство, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. N 1191-р "Деякі питання управління вищими навчальними закладами" (Перелік N 1191-р), та з метою зняття соціального та морального напруження, повідомляє.

1. Контракти, укладені раніше з керівниками вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, що передані Міністерству, не підлягають розірванню відповідно до частини третьої статті 36 Кодексу законів про працю України.

З метою внесення змін до укладених контрактів, виключно в частині органу управління, керівникам вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, переданих Міністерству, необхідно до 16 січня 2012 р. направити Міністерству додаткову угоду до контракту з керівником вищого навчального закладу згідно із зразком, що додається.

2. Жодні умови праці педагогічних, науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації та установ, переданих до сфери управління Міністерства, не змінюються.

3. Кандидатам на посади керівників вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації, що набрали необхідну кількість голосів під час голосування на виборах та рекомендовані вищими колегіальними органами громадського самоврядування для призначення на посади керівників, необхідно з'явитись до Міністерства для підписання з ними контрактів.

Міністерство наголошує, що передача вищих навчальних закладів I - IV рівня акредитації жодним чином не впливає на діяльність цих закладів, терміни контрактів та керівників і спрямована виключно на зміцнення освітніх процесів у цих закладах.

Додаток: на 1 арк.

 

Міністр

Д. В. Табачник

 

Додаток

Додаткова угода N ___
до контракту N ____ від ___ __________ 20__ р., укладеного Міністерством (іншим органом управління ВНЗ) з ректором (директором, керівником) вищого навчального закладу (назва ВНЗ, прізвище, ім'я та по батькові керівника)

м. Київ

"___" ___________ 2012 року.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в особі Міністра Табачника Дмитра Володимировича, з одного боку, та ректор (директор, керівник) вищого навчального закладу (назва ВНЗ, прізвище, ім'я та по батькові керівника), з другого боку, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 16.11.2011 р. N 1191-р "Деякі питання управління вищими навчальними закладами" (Перелік N 1191-р) прийшли до згоди про таке:

1. Вважати органом управління (назва ВНЗ) Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України в особі Міністра Табачника Дмитра Володимировича.

2. Додаткова угода укладена у двох примірниках, що мають однакову юридичну силу, і є невід'ємною частиною Контракту.

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України
____ Д. В. Табачник
"___" ___________ 2012 р.

____
____
____
_____

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали