Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо переміщення через митний кордон України агрохімікатів та пестицидів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 18.02.2019 р. N 5211/7/99-99-18-03-01-17

Митницям ДФС

Згідно зі статтею 4 Закону України "Про пестициди і агрохімікати" органи доходів і зборів здійснюють відповідні митні формальності, необхідні для випуску у вільний обіг на митній території України пестицидів і агрохімікатів, на підставі Переліку агрохімікатів, дозволених до ввезення на митну територію України, виробництва, торгівлі, застосування та рекламування без їх державної реєстрації згідно з додатком до цього Закону, а також відповідних дозволів або інформації про державну реєстрацію пестицидів і агрохімікатів, отриманих від центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища, з використанням механізму "єдиного вікна" відповідно до Митного кодексу України ( N 4495-VI).

Для підтвердження дотримання встановлених обмежень щодо переміщення через митний кордон України агрохімікатів та пестицидів та внесення відомостей про це у митні декларації до розділу 5 Класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 N 1011 (Наказ N 1011), включено такі документи:

дозвіл на ввезення на митну територію України незареєстрованих пестицидів і агрохімікатів, що використовуються для державних випробувань і наукових досліджень, а також обробленого ними насіннєвого (посадкового) матеріалу (або відомості про включення товарів до Державного реєстру пестицидів і агрохімікатів) (код 5055 (Наказ N 1011));

заява декларанта або уповноваженої ним особи, у вигляді внесення коду до митної декларації, про те, що агрохімікати та пестициди не підлягають державній реєстрації в Україні (код 5056 (Наказ N 1011)).

Перелік агрохімікатів, дозволених до ввезення на митну територію України, виробництва, торгівлі, застосування та рекламування без їх державної реєстрації, наводиться у додатку до Закону України "Про пестициди і агрохімікати".

До внесення центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища до єдиного державного інформаційного веб-порталу "Єдине вікно для міжнародної торгівлі" у формі електронного документа, засвідченого електронним цифровим підписом, інформації про державну реєстрацію підписом, інформації про державну реєстрацію пестицидів і агрохімікатів для підтвердження державної реєстрації агрохімікатів та пестицидів необхідно користуватися Державним реєстром пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, розміщеним на офіційному веб-порталі Міністерства екології та природних ресурсів за посиланням: https://menr.gov.ua/timeline/Pesticidi-ta-agrohimikati.html.

 

В. о. заступника Голови

В. Кривіцький
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали