ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 06.06.2012 р. N 942

Київ

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 травня 2012 р. N 335-р "Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. N 1210" (Розпорядження N 335-р) з метою створення сприятливих умов для проведення матчів фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, а також раціонального використання робочого часу:

1. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста Києва (за винятком органів Пенсійного фонду України, Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта", Державного казначейства та банківських установ) у порядку і на умовах, установлених законодавством, перенести у 2012 році для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:

понеділка 11 червня - на суботу 9 червня;

п'ятниці 15 червня - на суботу 23 червня;

вівторка 19 червня - на суботу 21 липня.

2. Керівникам безперервно діючих підприємств та підприємств, пов'язаних з обслуговуванням населення, забезпечити стабільне функціонування інфраструктури міста та повноцінне обслуговування мешканців та гостей міста Києва у святкові дні.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника та заступників голови Київської міської державної адміністрації згідно з розподілом обов'язків.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали