ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.10.2011 р. N 16-04/918-2970

Щодо перерахування до бюджету коштів, отриманих за не передбачені чинним законодавством платні послуги

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо визначення бюджету, до якого необхідно перерахувати кошти за надані платні послуги бюджетною установою, яка знаходиться в комунальній власності, види яких не передбачені чинними нормативно-правовими актами, та повідомляє наступне.

Згідно зі статтею 2 Бюджетного кодексу України власні надходження бюджетних установ - це кошти, отримані в установленому порядку бюджетними установами як плата за надання послуг, виконання робіт, гранти, дарунки та благодійні внески, а також кошти від реалізації в установленому порядку продукції чи майна та іншої діяльності.

Частиною 4 статті 13 Бюджетного кодексу України встановлено перелік власних надходжень бюджетних установ за групами та підгрупами.

У разі надходження на рахунок бюджетної установи коштів, які не передбачені переліком платних послуг, кошти мають бути перераховані до доходів того бюджету, з якого здійснюється утримання установи, за кодом класифікації доходів бюджету 24060300 "Інші надходження".

 

Заступник Голови

Л. Гізатуліна

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали