ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.12.2011 р. N 11.1/5-18/17477-ЕП

Керівникам митних органів,
спеціалізованих митних установ та організацій,
департаментів та управлінь ДМСУ

На виконання наказу Голови Держмитслужби від 25.11.2011 року N 994 (План N 994), згідно п. 15.3 (План N 994), з метою підготовки до видання "Коментаря до Митного кодексу України" та розподілу відповідальних за підготовку повідомляємо Вас, що попередньо сформована робоча група (авторський колектив) до складу якого включені працівники митної служби, які приймали участь у підготовці другого видання Коментаря до Митного кодексу, а також провідні науковці в галузі митного права - працівники Академії митної служби України, Національного університету "Юридична академія ім. Ярослава Мудрого" та Національного університету "Одеська юридична академія".

Прошу Вас довести до відома безпосередніх виконавців попередній складавторського колективу та розподіл відповідальних за підготовку Коментаря до Митного кодексу України.

Академії митної служби України узгодити розподіл відповідальних за підготовку Коментаря із зазначеними вищими навчальними закладами.

Зауваження й пропозиції стосовно складу робочої групи та розподілу відповідальних прошу надати в термін до 16.01.2012 р.

Термін підготовки першого варіанту коментаря до 1 березня 2012 р., кінцевий варіант - через 2 місяці після вступу МКУ в дію.

АМСУ проінформувати про стан виконання до 01.03.2012 р.

 

Начальник Департаменту митних
інформаційних технологій
та статистики, член колегії
Держмитслужби

П. В. Пашко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали