ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 29.12.2011 р. N 18/10-04-8449-ЕП

Керівникам Київської регіональної митниці, митниць

Щодо підготовки примірного положення про відділ митних інформаційних технологій регіональної митниці, митниці

Департаментом митних інформаційних технологій та статистики на виконання п. 5 наказу Держмитслужби України від 05.12.2011 N 1025 "Про затвердження Примірної структури..." (Наказ N 1025) розроблено проект наказу Держмитслужби України "Про затвердження Примірного положення про відділ митних інформаційних технологій регіональної митниці, митниці та Примірної структури відділу митних інформаційних технологій регіональної митниці, митниці".

Прошу Вас опрацювати цей проект в найкоротший строк та надати свої пропозиції в електронному вигляді до ДМІТС (14100 i10).

Додаток: проект наказу Держмитслужби України "Про затвердження Примірного положення про відділ митних інформаційних технологій регіональної митниці, митниці та Примірної структури відділу митних інформаційних технологій регіональної митниці, митниці" на 20 арк.

 

Начальник департаменту

П. В. Пашко

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали