Щодо підключення системою електричного опалення приватного будинку до мереж електропостачання

 

 Відповідно до законів України "Про місцеве самоврядування в Україні" та "Про житлово-комунальні послуги" повноваження щодо встановлення тарифів на житлово-комунальні послуги, затвердження норм споживання та якості цих послуг, контроль за їх дотриманням, забезпечення населення паливом, електроенергією, газом та іншими енергоносіями, а також здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів покладено на органи місцевого самоврядування.

Питання, пов'язані з постачанням населенню електричної енергії, а також приєднання споживачів до мереж електропостачання не належать до повноважень Мінжитлокомунгоспу і входять до компетенції Національної комісії регулювання електроенергетики, а також місцевих енергопостачальних організацій.

Виходячи з зазначеного, вирішення порушеного Вами питання відноситься до повноважень органів місцевого самоврядування, а також місцевої енергопостачальної організації за місцем проживання.

Окрім того, звернення заявника, для надання відповідних роз'яснень направлено до Національної комісії регулювання електроенергетики.

Лист від 30 січня 2010 р. N 12/20-11-90

Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали