Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо Пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування через Єдиний казначейський рахунок

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.03.2019 р. N 7141/7/99-99-19-05-03-17

Митницям ДФС

Відповідно до наказу ДФС від 10.01.2019 N 14 (Наказ N 14) проходить друга фаза Пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України на ім'я Державної фіскальної служби України (далі - "Єдиний казначейський рахунок").

Так, станом на сьогодні, здійснили перерахування авансових коштів на "Єдиний казначейський рахунок" близько 200 суб'єктів ЗЕД. При цьому, митне оформлення товарів, за митними деклараціями поданими суб'єктами ЗЕД, які беруть участь у Пілотному проекті, було здійснено всіма митницями ДФС. Основна кількість цих митних декларацій (Наказ N 246) оформлена в режимі імпорт.

З метою опрацювання питань, пов'язаних із митним оформленням товарів із застосуванням нового модуля АСМО "Інспектор" - "Єдиний казначейський рахунок" відповідно до інших митних режимів, просимо до завершення Пілотного проекту активізувати роботу митниць у цьому напрямку.

Також, звертаємо увагу, що на цей час у кожній митниці ДФС відкриті та діють по два рахунки 3734: окремо для зарахування коштів підприємств та громадян.

3 18 березня 2019 року сплата та зарахування коштів у вигляді авансових платежів (передоплати) підприємств на депозитні рахунки 3734, відкриті в Головному управлінні Казначейства у м. Києві на ім'я митниць ДФС (далі - Рахунки митниць), припиняються шляхом блокування Казначейством можливості надходження коштів на такі рахунки.

До 16 квітня 2019 року залишки коштів на Рахунках митниць підприємства можуть використовувати для сплати митних та інших платежів під час митного оформлення.

3 16 квітня 2019 року можливості списання коштів з депозитних Рахунків митниць при митному оформленні товарів підприємств не буде. Залишки коштів підприємств на рахунках митниць підлягатимуть поверненню.

Повернення підприємствами коштів авансових платежів (передоплати) здійснюється в установленому порядку.

Разом з цим, депозитні рахунки 3734, відкриті в Головному управлінні Казначейства у м. Києві на ім'я відповідних митниць ДФС, для зарахування авансових платежів (передоплати), що вносяться громадянами, будуть використовуватись у звичайному режимі.

Враховуючи наведене, з метою безумовного виконання наказу Міністерства фінансів України від 01.11.2017 N 898 "Про затвердження Порядку перерахування до державного бюджету митних та інших платежів, які вносяться до/або під час митного оформлення" (Порядок N 898) та для уникнення випадків зарахування коштів громадянами на "Єдиний казначейський рахунок", наголошуємо на необхідності доведення зазначеної інформації до суб'єктів ЗЕД, громадян, до відома особового складу та забезпечення висвітлення реквізитів рахунків: для зарахування авансових платежів підприємств та окремо для зарахування авансових платежів громадян.

 

В. о. директора Департаменту
адміністрування митних платежів та
митно-тарифного регулювання

А. Войцещук
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали