Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо питання добровільної відмови від права користування земельними ділянками державної та комунальної власності

 

 Питання добровільної відмови від права користування земельними ділянками державної та комунальної власності врегульовані статтею 142 Земельного кодексу України.

Проте, зазначеноюстаттею, не визначено перелік документів, які додаються до клопотання про добровільну відмову від права користування земельною ділянкою, що подається до органу виконавчої влади чи місцевого самоврядування.

Разом з тим, з урахуванням статті 79 Земельного кодексу України при добровільній відмові від права користування частини земельної ділянки, до клопотання необхідно додати план (схему) цієї частини складену за результатами кадастрової зйомки.

Крім того, з урахуванням статей 122 та 149 Земельного кодексу України, повноваження щодо прийняття рішення про припинення права користування земельними ділянками на підставі клопотання про добровільну відмову належить до компетенції райдержадміністрації.

Лист від 23.08.2011 р. N 12870/17/1/11-11

Державне агентство земельних ресурсів України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали