ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 12.12.2011 р.

<...>

Умови отримання санаторно-курортного лікування визначаються Порядком отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 25.02.2009 р. N 12 <...> (далі - Порядок N 12).

Зокрема, пунктом 4.2 Порядку N 12 обумовлено, що відповідно до рішення комісії (уповноваженого) із соціального страхування підприємство, установа, організація, яка є основним місцем роботи застрахованої особи, видає путівку до санаторію в період відпустки, а до санаторію-профілакторію - в період відпустки, без відриву від виробництва, за умови часткового фінансування санаторію-профілакторію за рахунок коштів Фонду.

Відповідно до статті 122 Кодексу законів про працю України при направленні працівників для підвищення кваліфікації з відривом від виробництва за ними зберігається місце роботи (посада) і провадяться виплати, передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 28.06.97 р. N 695 <...>.

Таким чином, оскільки отримання санаторно-курортного лікування в санаторії-профілакторії педагогічними працівниками, що направлені на підвищення кваліфікації з відривом від виробництва, відбувається з урахуванням навчального (виробничого) процесу, то у правовідносинах з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності соціальні послуги вважаються такими, що надаються без відриву від виробництва. Відповідно поєднання педагогічними працівниками навчання на курсах підвищення кваліфікації й отримання санаторно-курортних послуг в санаторії-профілакторії за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є правомірним.

 

Заступник директора

Т. Нагорна

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали