Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН

 

 

Щодо поліпшення житлових умов

 

 Питання розподілу і надання житлових приміщень регулюються Житловим кодексом Української РСР та Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов та надання їм житлових приміщень в Українській РСР, затвердженими постановою Ради Міністрів УРСР та Укрпрофради від 11.12.84 N 470, відповідно до яких на квартирний облік беруться потребуючі поліпшення житлових умов громадяни, які постійно проживають, а також прописані (зареєстровані) у даному населеному пункті.

Відповідно до п. 22 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.84 N 470, громадяни вважаються взятими на квартирний облік з дня винесення рішення з цього питання відповідною установою чи організацією, яка в майбутньому надаватиме житло.

Відповідно до п. 38 вищезгаданих Правил жилі приміщення надаються громадянам в порядку черговості. Черговість надання жилих приміщень визначається за часом взяття на облік.

З метою визначення правових, організаційних та соціальних засад державної політики щодо забезпечення конституційного права соціально незахищених верств населення України на отримання житла, Верховною Радою України прийнято Закон України "Про житловий фонд соціального призначення ", який набрав чинності з 1 січня 2007 року.

Відповідно до цього Закону громадянам України, які потребують соціального захисту, соціальне житло надається безоплатно.

Згідно з пунктом 2 статті 10 Закону, правом взяття на соціальний квартирний облік користуються громадяни України:

а) для яких таке житло є єдиним місцем проживання або які мають право на поліпшення житлових умов відповідно до закону;

б) середньомісячний сукупний дохід яких за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством.

Лист від 30.06.2010 р. N 12/20-7-834

Міністерство з питань житлово-комунального господарства України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали