Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо порядку перетину кордону з тимчасово окупованою територією

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 23.05.2014 р. N 0.232-3999/0/6-14

Щодо порядку перетину кордону з тимчасово окупованою територією

Повідомляємо, що відповідно до частини першої статті 10 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України" (Закон N 1207-VII) порядок поїздок громадян України з Автономної Республіки Крим до інших областей України та у зворотному напрямку до АР Крим здійснюється безперешкодно через контрольні пункти в'їзду-виїзду за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

Зокрема, громадяни України, які не досягли 16-річного віку, можуть перетинати адміністративний кордон з тимчасово окупованою територією АР Крим за проїзним документом дитини або паспортом громадянина України для виїзду за кордон одного із батьків, у якій вони записані, та у його супроводі.

Крім того, у випадках, коли дитина прямує до АР Крим у супроводі одного з батьків або уповноваженої особи, нотаріально посвідчену згоду іншого з батьків (обох батьків) на виїзд дитини за кордон під час здійснення контрольних процедур на адміністративному кордоні з тимчасово окупованою територією АР Крим пред'являти не потрібно.

 

Перший заступник Голови
Державної прикордонної служби
України - директор Департаменту
охорони державного кордону

П. А. Шишолін
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали