ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЇ МИТНОГО КОНТРОЛЮ ТА ОФОРМЛЕННЯ

ЛИСТ

від 04.11.2011 р. N 12/2-12.4/2370-ЕП

Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

До Департаменту організації митного контролю та оформлення звертаються митні органи з прохання вирішення питання технічної можливості внесення інформації до ЄАІС Держмитслужби України в частині визначення місця прибуття під час направлення товарів до митниці призначення згідно вимог підпунктів 1.4, 1.5 наказу Держмитслужби України від 21.11.2005 N 1136 "Про місця прибуття автотранспорту" (далі - наказ), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 грудня 2005 р. за N 1474/11754.

З метою реалізації попереднього електронного декларування товарів Держмитслужбою запроваджено заповнення графи 30 ПП, ПД, в яку вноситься код місця прибуття, згідно наказу Держмитслужби від 17.05.2011 N 395 "Про затвердження Класифікатора місць прибуття" (Наказ N 395) та передбачено використання резервного коду місця прибуття з метою виконання підпункту 1.4 наказу.

Також абзацом 3 підпункту 1.5 наказу передбачено внесення до ЄАІС посадовою особою митниці призначення назви, адреси місця прибуття товарів, визначених підпунктом 1.4 наказу, і реєстраційного номера заяви з резолюцією начальника митниці призначення або вповноваженою ним особою, про надання дозволу на доставлення в місця прибуття інші, ніж визначено Переліком.

Проте на даний час відсутня технічна можливість внесення до ЄАІС Держмитслужби інформації, передбаченої абзацом 3 підпункту 1.5 наказу.

З метою вирішення порушеного питання пропонуємо розглянути можливість доопрацювання ПІК "Інспектор - 2006" та брокерського програмного забезпечення в частині заповнення в графі 30 електронної копії ПП, ПД окремого поля, в яке декларантом вноситиметься назва, адреса місця прибуття та номер заяви, з подальшим виведення цієї інформації в електронний масив відповідної ПП, ПД під час пропуску товарів через митний кордон України.

 

Заступник директора Департаменту
організації митного контролю та оформлення

А. І. Сербайло

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали