ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.06.2012 р. N 12/1-12.2/1971

Київській регіональній митниці
Департаменту митних інформаційних технологій та статистики


<...>

Повідомляємо, що з 01.06.2012 набрав чинності Митний кодекс України від 13.03.2012 N 4495-VI ( N 4495-VI).

Згідно з частиною другою статті 269 глави 40 розділу VIII Митного кодексу України ( N 4495-VI) внесення змін до митної декларації, прийнятої митним органом, допускається до моменту завершення митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до заявленого митного режиму, а також протягом трьох років з дня завершення їх митного оформлення. Зміни повинні стосуватися лише товарів, транспортних засобів комерційного призначення, зазначених у митній декларації.

Порядок внесення змін до митної декларації визначено пунктами 33 - 38 Положення про митні декларації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 N 450 (Постанова N 450) (далі - Положення).

Згідно з вимогами пункту 37 Положення (Постанова N 450) після завершення митного оформлення зміни до митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа можуть вноситися шляхом: подання у випадках, визначених Митним кодексом України ( N 4495-VI), декларантом або уповноваженою ним особою додаткової митної декларації та оформлення її митним органом; заповнення та оформлення митним органом аркуша коригування за формою згідно з додатком 4 (Постанова N 450).

Зокрема, у разі необхідності відображення за письмовим зверненням декларанта або уповноваженої ним особи відомостей про товари, що стали відомі після закінчення митного оформлення товарів, не пов'язаних з перерахуванням сум митних платежів за митною декларацією на бланку єдиного адміністративного документа, внесення змін до митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа здійснюється шляхом оформлення аркуша коригування.

У зв'язку з цим, для прийняття рішення по суті порушеного питання декларанту або уповноваженій ним особі необхідно звернутися до Київської регіональної митниці з відповідною заявою за формою, визначеною додатком 3 до вказаного Положення (Постанова N 450).

У разі підтвердження декларантом або уповноваженою ним особою відповідних нових відомостей згідно з вимогами Положення (Постанова N 450) та відсутності передбачених Митним кодексом України ( N 4495-VI) та вказаним Положенням підстав, за яких внесення змін до митної декларації не допускається, митний орган має скласти аркуш коригування до вказаної митної декларації за формою, визначеною додатком 4 до Положення (Постанова N 450), у двох примірниках, й оформити його шляхом проставлення відбитка особистої номерної печатки уповноваженої посадової особи митного органу. Один примірник оформленого митним органом аркуша коригування повертається декларанту або уповноваженій ним особі, другий примірник зберігається у справах підрозділу митного оформлення, яким оформлено відповідну митну декларацію.

Оформлений митним органом аркуш коригування є невід'ємною частиною відповідної митної декларації на бланку єдиного адміністративного документа.

 

Директор Департаменту
організації митного контролю
та оформлення

С. М. Сьомка

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали