ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 16.11.2011 р. N 11.1/1.2-12.2/15602-ЕП

Департаменту митних інформаційних технологій та статистики
Керівникам митних органів

З метою впорядкування заповнення граф вантажної митної декларації (далі - ВМД) відповідно до митного режиму транзиту повідомляємо.

Законодавством з питань митної справи передбачена можливість поміщення в митний режим транзиту товарів, відправником та одержувачем яких є резидент. Зокрема, при перевезенні підакцизних товарів вітчизняних виробників під час відвантаження продукції від виробника до магазину безмитної торгівлі; перевезенні товарів, поміщених у режим магазину безмитної торгівлі, з одного магазину безмитної торгівлі до іншого або до митного ліцензійного складу; перевезенні товарів, поміщених у режим митного складу, з одного митного ліцензійного складу до іншого тощо.

У зв'язку з цим для забезпечення контролю за внесенням до реєстру підприємств, допущених до електронного декларування, підприємств-резидентів, відомості про яких зазначаються у графах 2 "Відправник/Експортер", 8 "Одержувач" та 9 "Особа, відповідальна за фінансове врегулювання" транзитних ВМД, забезпечити контроль за внесенням:

до граф 2, 8 та 9 транзитних ВМД відомостей про осіб-резидентів згідно з додатком 2 до Інструкції про порядок заповнення вантажної митної декларації, затвердженої наказом Держмитслужби України від 09.07.97 N 307 (зі змінами);

відомостей про незалежного фінансового посередника, яким виданий гарантійний документ, до графи 9 ВМД, та відомостей про вказану в гарантійному документі особу, якій видана гарантія, в доповнення до ВМД (до полів електронної ВМД, що відповідають доповненню до ВМД) з посиланням на графу 9 ВМД (якщо застосовуються заходи гарантування у вигляді надання незалежними фінансовими посередниками фінансових гарантій митним органам).

Зазначені роз'яснення набирають чинності з 22.11.2011.

 

Перший заступник
Голови Служби

О. М. Дороховський

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали