МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 10.05.2012 р. N 37-21-1-15/7772

Міністерство аграрної політики та продовольства України розглянуло лист <...> про надання роз'яснення щодо порядку заповнення Відомості про виплачені суми компенсації сільськогосподарським товаровиробникам за поставлені ними переробному підприємству молоко та м'ясо в живій вазі (Порядок N 101) та в межах своєї компетенції повідомляє.

Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 02.03.2012 р. N 101 "Деякі питання реалізації пункту 1 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України" (далі - Наказ N 101) затверджено форму Розрахунку розподілу суми компенсації між сільгосптоваровиробниками за поставлені ними переробному підприємству молоко або м'ясо в живій вазі (Форма N 101) (далі - Розрахунок) та форму Відомості про виплачені суми компенсації сільгосптоваровиробникам за поставлені ними переробному підприємству молоко або м'ясо в живій вазі (Порядок N 101) (далі - Відомість), а також порядок їх заповнення.

Пунктом 2.3 Порядку заповнення Розрахунку (Форма N 101) передбачено, що у разі реалізації сільськогосподарським товаровиробником різних видів продукції тваринництва та/або за різними цінами за одиницю такої продукції компенсація розраховується за кожне таке постачання окремо та відповідно записується у Розрахунку (Форма N 101) окремим рядком.

Відповідно до пункту 4 Порядку заповнення Відомості (Порядок N 101) у Відомості (Порядок N 101) зазначаються сума компенсації по кожному сільськогосподарському товаровиробнику, нарахована за всіма видами продукції тваринництва, поставленої у звітному періоді.

У формі Відомості (Порядок N 101) деталізація за цінами вищезазначеної продукції не передбачена.

 

Директор Департаменту
фінансово-кредитної політики

Б. Ахіджанов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали