Щодо порядку заповнення журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці

 

 Організація проведення інструктажів з питань охорони праці визначена у розділі 6 Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005 №15, зареєстрованого в Мін’юсті України 15.02.2005 за № 231/10511 (далі – Типове положення).

Про проведення первинного, повторного, позапланового та цільового інструктажів та їх допуск до роботи, особа, яка проводила інструктаж, уносить запис до журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. У журналі мають бути особисті підписи особи, яку інструктують та особи, яка інструктує.

Особисті підписи особи, яку інструктують та особи, яка інструктує ставляться по кожній інструкції окремо.

У графі 5 журналу реєстрації з питань охорони праці на робочому місці зазначається вид інструктажу (первинний, повторний, позаплановий, цільовий), назва та номер інструкції.

Вимоги щодо заповнення графи 1 журналу реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці не регламентовано Типовим положенням і порядок її заповнення вирішується підприємством.

Заступник Голови С.В.Дунас

Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали