ВИКОНАВЧА ДИРЕКЦІЯ ФОНДУ СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ З ТИМЧАСОВОЇ ВТРАТИ ПРАЦЕЗДАТНОСТІ

ЛИСТ

від 03.01.2012 р. N 01-16-3713

Щодо повернення страхувальникам коштів, сплачених застрахованою особою як часткова оплата за путівку

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі - Фонд), опрацювавши чисельні звернення щодо повернення страхувальникам коштів, сплачених застрахованою особою як часткова оплата за путівку, яка не була нею використана, повідомляє.

Порядком отримання застрахованими особами та членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, який затверджений постановою правління Фонду від 25.02.2009 N 12 та зареєстрований в Міністерстві юстиції України 14.04.2009 за N 339/16355, не передбачена можливість повернення застрахованим особам коштів, сплачених за санаторно-курортну путівку.

Проте, якщо має місце факт оплати часткової вартості за одну путівку декількома застрахованими особами, вважаємо за можливе повернути часткову оплату за путівку застрахованій особі, яка внесла до каси страхувальника кошти, але з різних причин не скористалась соціальною послугою.

Для повернення зазначених коштів страхувальник повинен подати до робочого органу Фонду копії наступних документів:

- документи, які підтверджують виняткові причини повернення путівки та неможливість її використання: листок непрацездатності або свідоцтво про смерть застрахованої особи, інформація про закриття оздоровниці, лист-відмова оздоровниці щодо перенесення термінів по путівці, перерозподіл цієї путівки іншій застрахованій особі і факт подвійної оплати за одну путівку;

- копія платіжного доручення про перерахування страхувальником часткової вартості путівки або квитанції про часткову оплату, внесеної застрахованою особою.

На підставі звернення страхувальника про повернення часткової оплати вартості путівки, робочий орган звертається до виконавчої дирекції відділення Фонду, яка в свою чергу разом із копіями підтверджуючих документів звертається до Виконавчої дирекції Фонду.

 

В. о. директора

Р. П. Яхимомич

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали