Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.06.2019 р. N 939/0/206-19

Щодо права на щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими і важкими умовами праці

Директорат норм та стандартів гідної праці Мінсоцполітики розглянув звернення головного редактора газети "Оплата праці" та повідомляє.

Відповідно до статті 7 Закону України "Про охорону праці" працівники, зайняті на роботах із шкідливими та важкими умовами праці, безплатно забезпечуються лікувально-профілактичним харчуванням, молоком або рівноцінними харчовими продуктами, газованою солоною водою, мають право на оплачувані перерви санітарно-оздоровчого призначення, скорочену тривалість робочого часу, щорічну додаткову оплачувану відпустку, пільгову пенсію, оплату праці в підвищеному розмірі та інші пільги і компенсації, що надаються в порядку, визначеному законодавством.

З прийняттям постанови Кабінету Мін...

 

Доступ до документа «Лист Міністерства соціальної політики України від 20.06.2019 № 939/0/206-19 Щодо права на щорічну додаткову відпустку за роботу із шкідливими і важкими умовами праці» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали