Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

 

 

Щодо приєднання електроустановок споживачів до електромереж

 

 Станом на сьогодні законодавством не врегульований порядок дій сторін під час приєднання електроустановок до електричних мереж взагалі.

У зв'язку з цим, згідно з частиною 1 статті 67 Господарського кодексу України відносини замовника та власника електричних мереж мають здійснюватись на основі договорів, укладених сторонами за взаємною згодою із визначенням в них істотних умов та з дотриманням положень чинного законодавства України.

Отже, взаємні права, обов'язки та відповідальність стосовно виконання приєднання електроустановок до електричних мереж сторони можуть визначати у відповідному договорі, якщо вони досягли згоди з усіх істотних умов цього договору.

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій", яким передбачається врегулювання відносин під час приєднання електроустановок до електричних мереж, після доопрацювання листом Міненерговугілля від 25.11.2011 N ВР/3-32-2897 направлено до Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Верховної Ради України.

Отже, після прийняття відповідного Закону відносини стосовно приєднання електроустановок споживачів до мереж суб'єктів природних монополій та фінансування цього приєднання будуть врегульовані в цілому, в тому числі і між ОСББ та енергопостачальниками.

Лист від 09.12.2011 р. N 9249/09/17-11

Національна комісія регулювання електроенергетики України

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 

 

 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали