ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 25 квітня 2012 року N 82

Щодо припинення шляхом ліквідації ДП "Завод "Прапор"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД "ПРАПОР" (код ЄДРПОУ - 31693892), далі - ДП "ЗАВОД "ПРАПОР", що знаходиться за адресою: 37000, Полтавська обл., м. Пирятин, вул. Фабрична, 13.

2. Утворити комісію з ліквідації ДП "ЗАВОД "ПРАПОР" (далі - комісія) у складі:

- Коваль Андрій Іванович (ідентифікаційний номер [...]), перший заступник директора ДП "ЗАВОД "ПРАПОР", голова комісії;

- Оксенчук Анатолій Федорович (ідентифікаційний номер [...]), директор ДП "ЗАВОД "ПРАПОР", член комісії;

- Прохорчук Олександр Миколайович (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення Агентства держмайна України, член комісії;

- Висоцький Олександр Миколайович (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу науково-технічних програм та інновацій Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Агентства держмайна України, член комісії;

- Панов Олександр Володимирович (ідентифікаційний номер [...]), головний спеціаліст відділу договірної роботи Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України, член комісії;

- Малашок Михайло Михайлович (ідентифікаційний номер [...]), начальник відділу фінансово-економічного оздоровлення підприємств Управління реструктуризації та реформування власності Агентства держмайна України, член комісії.

3. Голові комісії:

3.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації ДП "ЗАВОД "ПРАПОР" та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Відповідно до чинного законодавства забезпечити публікацію інформації про ліквідацію ДП "ЗАВОД "ПРАПОР", порядок та строк заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Вжити заходів згідно із чинним законодавством щодо звільнення працівників підприємства.

3.4. У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства, скласти проміжний ліквідаційний баланс підприємства та подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.5. У встановленому порядку вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами, в тому числі і шляхом продажу майна підприємства.

3.6. Здійснити інші заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства, передбачені чинним законодавством.

3.7. Щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Агентству держмайна України звіт про хід ліквідації ДП "ЗАВОД "ПРАПОР".

3.8. Скласти ліквідаційний баланс підприємства та з висновками ліквідаційної комісії подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.9. Якщо вартості майна підприємства виявиться недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Агентство держмайна України.

3.10. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення ДП "ЗАВОД "ПРАПОР" надати Агентству держмайна України копію витягу про виключення з державного реєстру.

4. Установити термін проведення ліквідації ДП "ЗАВОД "ПРАПОР" - 12 місяців з дати видання цього наказу.

5. Установити термін заявлення претензій кредиторами - 2 місяці з дня публікації оголошення про припинення шляхом ліквідації ДП "ЗАВОД "ПРАПОР".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства держмайна України Шубіна О. О.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали