ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 1 червня 2012 року N 129

Щодо припинення шляхом ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО - ФІРМУ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД" (код ЄДРПОУ - 21387368), далі - ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД", що знаходиться за адресою: 20700, Черкаська область, м. Сміла, вул. Промислова, 12.

2. Утворити комісію з ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД", (далі - комісія) у складі:

- Фатенка Володимира Миколайовича (ідентифікаційний номер [...]), виконуючого обов'язки директора ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД", голови комісії;

- Татарської Галини Володимирівни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу високотехнологічних підприємств Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Агентства держмайна України, члена комісії;

- Прохорчука Олександра Миколайовича (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії;

- Панова Олександра Володимировича (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу договірної роботи Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії;

- Колісник Наталії Іванівни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу ліквідації та операцій з надлишковим майном Управління реструктуризації та реформування власності Агентства держмайна України, члена комісії.

3. Голові комісії:

3.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД" та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Відповідно до чинного законодавства забезпечити публікацію інформації про ліквідацію ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД", порядок та строк заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Вжити заходів згідно із чинним законодавством щодо звільнення працівників підприємства.

3.4. У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства, скласти проміжний ліквідаційний баланс підприємства та подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.5. У встановленому порядку вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами, в тому числі і шляхом продажу майна підприємства.

3.6. Здійснити інші заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства, передбачені чинним законодавством.

3.7. Щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Агентству держмайна України звіт про хід ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД".

3.8. Скласти ліквідаційний баланс підприємства та з висновками ліквідаційної комісії подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.9. Якщо вартості майна підприємства виявиться недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Агентство держмайна України.

3.10. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД" надати Агентству держмайна України копію витягу про виключення з державного реєстру.

4. Завершити заходи з ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД" до 30 грудня 2012 року.

5. Установити термін заявлення претензій кредиторами - 2 місяці з дня публікації оголошення про припинення шляхом ліквідації ДПФ "ОРИЗОН-ПРОМЖИТЛОБУД".

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Агентства держмайна України Каленкова О. Ф.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали