ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 15 червня 2012 року N 140

Щодо припинення шляхом ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ"

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності", "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та згідно з повноваженнями, наданими Агентству держмайна України щодо управління майном, що є у державній власності, наказую:

1. Припинити шляхом ліквідації МАЛЕ ДЕРЖАВНЕ ПРОМИСЛОВЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГІДРОМЕХ" (код ЄДРПОУ - 13384344), далі МДПП "ГІДРОМЕХ", що знаходиться за адресою: 94202, Луганська область, м. Алчевськ, вул. Заводська, 34.

2. Призначити комісію з ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ" (далі - комісія) у складі:

- Кулешової Оксани Сергіївни (ідентифікаційний номер [...]), головного бухгалтера МДПП "ГІДРОМЕХ", голови комісії;

- Якимишина Віталія Тихоновича (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу суміжних галузей Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Агентства держмайна України, члена комісії;

- Прохорчука Олександра Миколайовича (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу фінансового планування роботи та звітності підприємств Департаменту фінансового забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії;

- Малашка Михайла Михайловича (ідентифікаційний номер [...]), начальник відділу фінансово-економічного оздоровлення підприємств Управління реструктуризації та реформування власності Агентства держмайна України, члена комісії;

- Гарус Катерини Анатоліївни (ідентифікаційний номер [...]), головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення фінансового оздоровлення, банкрутства та досудової санації Департаменту юридичного забезпечення Агентства держмайна України, члена комісії.

3. Голові комісії:

3.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ" та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Відповідно до чинного законодавства забезпечити публікацію інформації про ліквідацію МДПП "ГІДРОМЕХ", порядок та строк заяви претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Вжити заходів згідно із чинним законодавством щодо звільнення працівників підприємства.

3.4. У встановленому порядку провести інвентаризацію, оцінити наявне майно підприємства, скласти проміжний ліквідаційний баланс підприємства, та подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.5. У встановленому порядку вжити необхідних заходів щодо стягнення дебіторської заборгованості підприємства та розрахуватися з кредиторами, в тому числі і шляхом продажу майна підприємства.

3.6. Здійснити інші заходи, пов'язані з ліквідацією підприємства, передбачені чинним законодавством.

3.7. Щоквартально до 10 числа місяця, наступного за звітним кварталом, надавати Агентству держмайна України звіт про хід ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ".

3.8. Скласти ліквідаційний баланс підприємства та з висновками ліквідаційної комісії подати його на затвердження до Агентства держмайна України.

3.9. Якщо вартості майна підприємства виявиться недостатньо для задоволення вимог кредиторів, звернутись до господарського суду із заявою про порушення справи про банкрутство підприємства відповідно до статті 51 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", про що повідомити Агентство держмайна України.

3.10. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення МДПП "ГІДРОМЕХ" надати Агентству держмайна України копію витягу про виключення з державного реєстру.

4. Установити термін проведення ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ" - 12 місяців з дати видання цього наказу.

5. Установити термін заявлення претензій кредиторами - 2 місяці з дня публікації оголошення про припинення шляхом ліквідації МДПП "ГІДРОМЕХ".

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали