ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНИМИ КОРПОРАТИВНИМИ ПРАВАМИ ТА МАЙНОМ

НАКАЗ

від 20 квітня 2012 року N 80

Щодо припинення шляхом перетворення (реорганізації) Казенного заводу порошкової металургії

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.12.2004 р. N 956-р "Про перетворення казенних підприємств у державні підприємства" та відповідно до Цивільного і Господарського кодексів України, Законів України "Про управління об'єктами державної власності" та "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" наказую:

1. Припинити КАЗЕННИЙ ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ (код ЄДРПОУ 00186192), що знаходиться за адресою: 07400, Київська обл., м. Бровари, Промвузол, шляхом перетворення (реорганізації) в ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ".

2. Утворити комісію з реорганізації КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ (далі - комісія) у складі:

Пісоцький В. А. (ідентифікаційний код [...]) - в. о. директора КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ, голова комісії;

Глобенко О. В. (ідентифікаційний код [...]) - головний бухгалтер КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ, член комісії;

Новиков В. В. (ідентифікаційний код [...]) - начальник Управління реструктуризації та реформування власності Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, член комісії;

Зобова Л. М. (ідентифікаційний код [...]) - заступник директора департаменту - начальник відділу договірної роботи Департаменту юридичного забезпечення Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, член комісії;

Орловська О. Г. (ідентифікаційний код [...]) - головний спеціаліст відділу дивідендної політики та контролю виконання інвестиційних та податкових зобов'язань Департаменту фінансового забезпечення Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, член комісії;

Затяган А. В. (ідентифікаційний код [...]) - головний спеціаліст відділу підприємств суміжних галузей Департаменту взаємодії з підприємствами високотехнологічних галузей Державного агентства України з управління державними корпоративними правами та майном, член комісії.

3. Голові комісії:

3.1. У триденний строк з дати видання цього наказу повідомити державного реєстратора про рішення щодо реорганізації КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ та подати йому в установленому законодавством порядку необхідні документи для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів.

3.2. Відповідно до законодавства забезпечити публікацію інформації про реорганізацію КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ, порядок та термін подання претензій кредиторами, а явних (відомих) кредиторів повідомити персонально у письмовій формі.

3.3. Вжити заходів щодо забезпечення продовження трудових відносин з працівниками КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ.

3.4. Забезпечити проведення інвентаризації майна КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ.

3.5. Після закінчення строку пред'явлення вимог кредиторами скласти передавальний акт, який має містити положення про правонаступництво щодо всіх зобов'язань КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ, стосовно всіх його кредиторів та боржників, включаючи зобов'язання, що оспорюються сторонами, та подати цей акт на затвердження до Агентства держмайна України.

3.6. На підставі затвердженого Агентством держмайна України передавального акта здійснити передачу-приймання майна з балансу КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ на баланс ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ".

3.7. Підготувати та подати на затвердження до Агентства держмайна України проект статуту ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ".

3.8. У встановленому законодавством порядку подати органам державної реєстрації затверджений Агентством держмайна України статут ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ" та інші документи, необхідні для здійснення державної реєстрації цього підприємства.

3.9. Вжити інших передбачених законодавством заходів, пов'язаних з реорганізацією КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ.

3.10. У триденний строк від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про державну реєстрацію ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ" надати до Агентства держмайна України нотаріально засвідчену копію статуту з відміткою про проведення державної реєстрації.

4. Установити, що ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАВОД ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ" є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов'язків КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ.

5. Установити термін подання претензій кредиторами - 2 місяці з дня публікації оголошення про реорганізацію КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ.

6. Установити строк здійснення заходів з припинення КАЗЕННОГО ЗАВОДУ ПОРОШКОВОЇ МЕТАЛУРГІЇ - 6 місяців з дати видання цього наказу.

7. Скасувати наказ Міністерства промислової політики України від 15.09.2005 N 339 "Про реорганізацію Казенного заводу порошкової металургії, м. Бровари".

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства держмайна України Шубіна О. О.

 

Голова Агентства
держмайна України

Д. В. Колєсніков

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали