ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 30 січня 2017 року N 131

Щодо приватизації ЄМК ДП "Український державний науково-технічний центр антикризових технологій в промисловості"

Відповідно до Закону України "Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)", Порядку продажу об'єктів малої приватизації шляхом викупу, на аукціоні (в тому числі за методом зниження ціни, без оголошення ціни), за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 02 квітня 2012 року N 439 (Порядок N 439), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 травня 2012 року за N 753/21066, у зв'язку з відсутністю заяв на участь у конкурсі наказую:

1. Конкурс з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону з продажу єдиного майнового комплексу державного підприємства "Український державний науково-технічний центр антикризових технологій в промисловості" за адресою: Київська область, м. Вишгород, вул. Межигірського Спаса, 6, призначений на 27 січня 2017 року, визнати таким, що не відбувся.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

А. Гайдуцький
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали