Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні в ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 14 травня 2019 року N 254

Щодо призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні в ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС"

Відповідно до частини десятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" та на підставі документів, наданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС" (ідентифікаційний код юридичної особи 35690099), (далі - ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС") за вх. N 12040 від 02.05.2019 р. щодо призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку стосовно призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні, взяти до відома.

2. Призначити довіреною особою Компанії РОБЕЛТЕСО СЕРВІСИЗ ЛТД, що прямо володіє 100 % статутного капіталу ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС" - Ковіненка Олександра Вікторовича, якому передається право брати участь у голосуванні.

3. Компанії РОБЕЛТЕСО СЕРВІСИЗ ЛТД протягом двох місяців з моменту отримання даного рішення подати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) пакет документів на отримання погодження на набуття істотної участі у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС" відповідно до Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.03.2012 року N 394 (Порядок N 394) (в редакції рішення Комісії від 20.06.2013 року N 1101 (Рішення N 1101)), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.04.2012 року за N)635/20948 (із змінами і доповненнями).

4. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) забезпечити повідомлення ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС" про прийняте рішення.

5. ТОВ "КУА "ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ДІМ "МЕГАПОЛІС" забезпечити повідомлення компанії РОБЕЛТЕСО СЕРВІСИЗ ЛТД та Ковіненка Олександра Вікторовича про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 14 травня 2019 р. N 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали