Додаткова копія: Щодо призначення довіреної особи Литвинової Г. О., якій передається право брати участь у голосуванні в ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 28 грудня 2018 року N 941

Щодо призначення довіреної особи Литвинової Г. О., якій передається право брати участь у голосуванні в ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ"

Відповідно до частини десятої статті 9 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг" (далі - Закон), на підставі документів, наданих ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" (ідентифікаційний код юридичної особи 32588724), (далі - ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ") за вх. N 40735 від 26.12.2018 р. щодо призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку стосовно призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні, у зв'язку із збільшенням ПРИВАТНИМ АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ КОМПАНІЄЮ "ІТТ-ІНВЕСТ" (ідентифікаційний код юридичної особи 23517763) істотної участі до розміру 100 % статутного капіталу ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" з порушенням частини п'ятої статті 9 Закону, взяти до відома.

2. Призначити довіреною особою ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ІНВЕСТИЦІЙНОЇ КОМПАНІЇ "ІТТ-ІНВЕСТ" - Литвинову Ганну Олександрівну, якій передається право брати участь у голосуванні ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ".

3. ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ ІНВЕСТИЦІЙНІЙ КОМПАНІЇ "ІТТ-ІНВЕСТ" протягом двох місяців з моменту отримання даного рішення подати до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) пакет документів з метою отримання погодження на набуття істотної участі у професійному учаснику фондового ринку ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" відповідно до Порядку погодження набуття особою істотної участі у професійному учаснику фондового ринку або збільшення її таким чином, що зазначена особа буде прямо чи опосередковано володіти або контролювати 10, 25, 50 і 75 відсотків статутного капіталу такого учасника чи права голосу придбаних акцій (часток) в його органах управління, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13.03.2012 року N 394 (Порядок N 394) (в редакції рішення Комісії від 20.06.2013 року N 1101 (Рішення N 1101)), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.04.2012 року за N 635/20948 (із змінами і доповненнями).

4. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку (О. Симоненко) забезпечити повідомлення ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" про прийняте рішення.

6. ТОВ "КУА КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" повідомити ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ІНВЕСТИЦІЙНУ КОМПАНІЮ "ІТТ-ІНВЕСТ" та Литвинову Ганну Олександрівну про прийняте рішення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 28 грудня 2018 р. N 80
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали