Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо призначення пенсій органами Пенсійного фонду України

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ ПЕНСІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ЛИСТ

від 18.01.2018 р. N 2122/02-12

Розглянувши ваш запит від 14.12.2017 [...], Пенсійний фонд України, в межах своєї компетенції, повідомляє.

При призначенні пенсій органи Пенсійного фонду України керуються зокрема, Законом України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (далі - Закон 1058).

Згідно із статтею 24 Закону 1058 страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.

З 01.01.2004 страховий стаж обчислюється територіальними органами Пенсійного фонду відповідно до вимог цього Закону за даними, що містяться в системі персоніфікованого обліку.

Обчислення страхового стажу не залежить від назви займаної посади, наявності чи відсутності структурного підрозділу, в якому працює зазначена особа.

Згідно із Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 N 22-1, територіальні органи Пенсійного фонду України мають право перевіряти в необхідних випадках обґрунтованість видачі поданих для призначення пенсії документів.

 

Директор департаменту

О. Охріменко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали