Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо продовження дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ЗАТ "КІРОВОГРАДГРАНІТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 листопада 2010 року N 1516

Щодо продовження дії ліцензії з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ЗАТ "КІРОВОГРАДГРАНІТ"

Відповідно до Указу Президента України від 14.03.95 N 213 "Про заходи щодо забезпечення діяльності Національної комісії з питань регулювання електроенергетики України" та Положення про порядок видачі Національною комісією регулювання електроенергетики ліцензій на провадження діяльності, пов'язаної з виробництвом, передачею та постачанням електричної енергії, комбінованим виробництвом теплової та електричної енергії, виробництвом теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.99 N 753, Національна комісія регулювання електроенергетики України постановляє:

Продовжити дію ліцензії на право провадження діяльності з постачання електричної енергії за нерегульованим тарифом, виданої ЗАКРИТОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "КІРОВОГРАДГРАНІТ" (код ЄДРПОУ 13744297, Кіровоградська область, Кіровоградський район, с. Соколівське, вул. Шосейна, 50), до 28 листопада 2015 року.

 

Голова Комісії 

С. Тітенко 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали