МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.05.2012 р. N 1/9-362

Керівникам вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації


Щодо програми IT Академії Microsoft

За результатами наради у Прем'єр-міністра України М. Я. Азарова 14 лютого 2012 року з представниками вищих навчальних закладів та IT-компаній України з питань підготовки кадрів з вищою освітою у сфері інформаційних технологій, зокрема, щодо створення навчальних центрів провідних світових IT-компаній при вищих навчальних закладах керівництво ТОВ "Майкрософт Україна" пропонує співпрацю з вищими навчальними закладами щодо впровадження програми IT Академії Microsoft (далі - Програма).

Програма IT Академії Microsoft є міжнародною програмою підготовки кадрів за IT-спеціальностями у середніх та вищих навчальних закладах. Програма розроблена для розширення можливостей працевлаштування, покращення комп'ютерної грамотності, проведення STEM-орієнтованого технічного навчання та сертифікації (Science, Technology, Engineering, Mathematics) і відповідає пріоритетним напрямам розвитку освіти у сфері інформаційних технологій.

Міністерство підтримує пропозицію "Майкрософт Україна" та просить керівників вищих навчальних закладів розглянути можливості запровадження програми IT Академії Microsoft.

Детальніше про Програму на сайті: http://microsoft.ua/itacademy.

Контактна адреса для запитань: edu-ua@microsoft.com.

 

Заступник Міністра

Б. М. Жебровський

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали