ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ОРГАНІЗАЦІЙНО-РОЗПОРЯДЧИЙ ДЕПАРТАМЕНТ
СЕКТОР З ПИТАНЬ ВЗАЄМОДІЇ ЗІ ЗМІ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ

ЛИСТ

від 05.01.2012 р. N 11.4/2-13-ЕП

Керівникам митних органів

До Держмитслужби надійшло доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України від 24.12.2011 N 13308/0/2-11, згідно з яким центральні органи виконавчої влади повинні забезпечити проведення громадського обговорення проекту плану заходів з реалізації ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" із залученням представників громадських рад та інститутів громадянського суспільства і до 16 січня 2012 року надати отримані пропозиції та зауваження до Кабінету Міністрів України.

У зв'язку з викладеним просимо терміново розмістити на веб-сайтах підпорядкованих Вам митниць запрошення до участі у обговоренні проекту зацікавлених представників громадськості (проект прес-релізу додається) та розповсюдити інформацію щодо проведення обговорення серед регіональних ЗМІ.

Додаток: на 1 арк.

З повагою,

 

Т. в. о. завідуючого Сектором

К. В. Воронкова

 

Додаток

Запрошуємо до громадського обговорення плану заходів з реалізації ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд"

Державна митна служба запрошує всіх бажаючих прийняти участь у обговоренні підготовленого Міністерством юстиції України проекту плану заходів з реалізації ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд", що розміщений за цім посиланням: http://www.customs.gov.ua/dmsu/control/uk/publish/article?art_id=3083136&cat_id=302550.

Пропозиції та зауваження до запропонованого проекту просимо надсилати до 13.01.2012 на поштові скриньки: press@customs.gov.ua, webmaster@customs.gov.ua або customspress@ukr.net.

Всі отримані пропозиції та зауваження будуть узагальнені та передані до Кабінету Міністрів України.

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали