Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо проведення інвентаризації ЄМК ДП "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ" Щодо проведення інвентаризації ЄМК ДП "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ"

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 5 лютого 2020 року N 203

Щодо проведення інвентаризації ЄМК ДП "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ"

Відповідно до статті 10 Закону України "Про приватизацію державного і комунального майна" (Закон N 2269-VIII), Положення про інвентаризацію майна державних підприємств, що приватизуються (корпоратизуються), а також майна державних підприємств та організацій, яке передається в оренду (повертається після закінчення строку дії договору оренди або його розірвання), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 1993 року N 158, та на виконання наказу Фонду державного майна України від 28 грудня 2019 року N 1574 "Про затвердження переліків об'єктів малої приватизації, що підлягають приватизації в 2020 році" наказую:

1. Визначити датою інвентаризації єдиного майнового комплексу державного підприємства "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ" (м. Харків, вул. Дарвіна, 20) 29 лютого 2020 року.

2. Керівнику державного підприємства "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ" забезпечити проведення інвентаризації єдиного майнового комплексу державного підприємства "Орган з сертифікації УКРНДІМЕТ-СЕРТ" станом на 29 лютого 2020 року, скласти зведений акт інвентаризації, передаточний баланс та передати матеріали інвентаризації до Фонду державного майна України до 15 березня 2020 року.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник Голови Фонду

Т. Єлейко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали