Додаткова копія: Щодо проведення оцінки корупційних ризиків у НКРЕКП

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НАКАЗ

від 31 січня 2019 року N 4

м. Київ

Щодо проведення оцінки корупційних ризиків у НКРЕКП

Відповідно до статті 19 Закону України "Про запобігання корупції" (Закон N 1700-VII), пункту 2 розділу II Методології оцінювання корупційних ризиків у діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року N 126 (Рішення N 126), зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за N 1718/29848, наказую:

1. Комісії з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провести оцінку корупційних ризиків у діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), та її територіальних органів.

2. Відділу інформації та комунікацій з громадськістю (Слободянюк І. П.) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті НКРЕКП.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ НКРЕКП від 01.02.2018 N 4 "Щодо проведення оцінки корупційних ризиків у НКРЕКП" (Наказ N 4).

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали