Щодо проведення перевірок держзакупівель органами ДКРС

 

 Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва розглянув Ваш лист від 27.08.2007 N 03-01/07-15 щодо проведення перевірок держзакупівель органами ДКРС та повідомляє наступне.

Щодо першого питання, то наказом Головного контрольно-ревізійного управління України від 26.06.2007 N 136, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 13.07.2007 за N 808/14075, затверджено Порядок проведення перевірок державних закупівель органами державної контрольно-ревізійної служби. Цей Порядок визначає процедуру проведення органами державної контрольно-ревізійної служби перевірки державних закупівель.

Щодо другого питання, то відповідно до підпункту 1 пункту 2 Порядку перевірка державних закупівель може здійснюватися у плановому та позаплановому порядку.

Щодо третього питання, то згідно з пунктом 3 Порядку проведення позапланових перевірок державних закупівель здійснюється за рішенням керівника відповідного органу ДКРС за наявності однієї з таких підстав:

доручення або рішення Кабінету Міністрів України, доручення Прем'єр-міністра України, звернення народного депутата України щодо проведення перевірки, що не можуть бути виконані в плановому порядку; у разі виникнення потреби у перевірці відомостей, наданих у зверненні учасника, якщо об'єкт контролю не надав пояснення та їх документальні підтвердження на обов'язковий запит органу ДКРС протягом трьох робочих днів від дня отримання запиту;

звернення об'єкта контролю або органу його управління, яке взяте органом ДКРС до виконання;

скарги на дії або бездіяльність посадових осіб органів ДКРС під час проведення службових розслідувань відносно цих осіб.

Щодо четвертого питання, то відповідно до пункту 7 Порядку, невиїзна перевірка державних закупівель призначається у разі, коли необхідний документальний аналіз питань, що перевіряються. Невиїзна перевірка державних закупівель за рішенням керівника органу ДКРС у передбачених цим Порядком випадках може продовжитися виїзною перевіркою державних закупівель з виходом на об'єкт контролю.

Щодо п'ятого питання, то згідно пункту 12 Порядку, склад, кількість та строк перебування на об'єкті контролю посадових осіб органів ДКРС, які направляються на виїзну перевірку державних закупівель, визначаються органом ДКРС з урахуванням обсягу питань, що перевіряються. Строк перебування на об'єкті контролю під час такої перевірки продовжується за рішенням керівника органу ДКРС у межах, установлених цим Порядком.

Загальний строк перебування на об'єкті контролю посадових осіб органу ДКРС та залучених спеціалістів при здійсненні ними виїзної перевірки державних закупівель не може перевищувати 45 робочих днів.

Лист від 20.09.2007 р. N 7104

Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва

По матеріалах «НОРМАТИВ PRO»

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали