ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.12.2016 р. N 41596/7/99-99-18-03-01-18

Митницям ДФС

Щодо реалізації окремих положень Митного кодексу України

Відповідно до частини третьої статті 33 Митного кодексу ( N 4495-VI) необхідні для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення документи, подання яких органам доходів і зборів передбачено цим Кодексом ( N 4495-VI), надаються цим органам іншими органами державної влади в електронній формі із застосуванням засобів електронного цифрового підпису. Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів та іншими державними органами за допомогою електронних засобів передачі інформації визначається Кабінетом Міністрів України.

На виконання частини третьої статті 33 Митного кодексу України ( N 4495-VI) Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом "єдиного вікна" з використанням електронних засобів передачі інформації (далі - Порядок) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2016 р. N 364 "Деякі питання реалізації принципу "єдиного вікна" під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів державного контролю" (Постанова N 364).

Відповідно до пункту 40 Порядку (Постанова N 364) у разі видачі відповідно до законів документів, які підтверджують дотримання обмежень щодо переміщення товарів через митний кордон України, уповноважені посадові особи вносять з використанням спеціального програмного забезпечення до інформаційної системи відомості про такі документи у форматі, узгодженому з ДФС. Згідно з пунктом 43 Порядку (Постанова N 364) така процедура застосовуватиметься з моменту впровадження спеціального програмного забезпечення.

На даний час зазначене програмне забезпечення не запроваджено, про його запровадження буде повідомлено додатково.

 

В. о. заступника Голови

М. В. Продан
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали