НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ РЕГУЛЮВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГЕТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.12.2009 р. N 8213/08/17-09

Державній інспекції з контролю за цінами
02660, м. Київ,
вул. Марини Раскової, 15


Щодо реалізації природного газу

Національна комісія регулювання електроенергетики України розглянула ваш запит від 04.12.2009 N 200/4-6/6174 та надає перелік суб'єктів господарської діяльності, зареєстрованих на території м. Києва, які мають ліцензії з постачання природного газу за нерегульованим тарифом та здійснювали його реалізацію протягом січня - жовтня 2009 року.

Одночасно повідомляємо, що основним нормативно-правовим актом України, що регулює відносини в сфері ліцензування, є Закон України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності". Статтею 9 цього Закону визначено, що постачання природного газу за нерегульованим тарифом підлягає ліцензуванню. Відповідно до статті 8 цього ж Закону суб'єкт господарювання зобов'язаний провадити певний вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, відповідно до встановлених для цього виду діяльності ліцензійних умов.

У той же час пунктом 1.3 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу за нерегульованим тарифом, затверджених постановою НКРЕ від 25.08.2005 N 694, визначено, що постачання природного газу за нерегульованим тарифом - вид господарської діяльності з постачання природного газу безпосередньо споживачам, що провадиться ліцензіатом відповідно до Ліцензійних умов за вільними цінами та в умовах конкуренції.

Виходячи з вищевказаного, інформація щодо обсягів постачання природного газу за січень - жовтень 2009 наведена без врахування оптової реалізації газу.

 

Член Комісії

С. Дунайло

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали