Додаткова копія: Щодо рентної плати за спеціальне використання води

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 17.04.2019 р. N 1650/6/99-99-12-02-03-15/ІПК

Щодо рентної плати за спеціальне використання води

Державна фіскальна служба України на звернення Товариства щодо рентної плати за спеціальне використання води (далі - Рентна плата), керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

Товариство без надання інформації щодо відсутності власних водозабірних споруд поінформувало, що як вторинний водокористувач при провадженні господарської діяльності з виробництва напоїв використовує обсяги води, отримані за договором з водопостачання від первинного водокористувача та запитує про виникнення у нього обов'язків платника Рентної плати.

Оскільки обов'язок платника Рентної плати Кодексом покладено на первинних водокористувачів (п. 255.1 ст. 255 Кодексу), то у разі, якщо Товариство є виключно вторинним водокористувачем, у Товариства не виникає обов'язок платника Рентної плати. При цьому сума Рентної плати за фактично використані Товариством обсяги води, включена до тарифу на водопостачання суб'єкта господарювання, який здійснює водопостачання Товариству.

Індивідуальна податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію (п. 52.2 ст. 52 Кодексу).
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали