НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 29.12.2011 р. N 40-308/5126-15811

Департамент нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду

Департаментам та самостійним управлінням Національного банку України, головним управлінням Національного банку України в Автономній Республіці Крим, по м. Києву і Київській області, територіальним управлінням Національного банку України, банкам України, Дирекції з управління діяльністю Корпоративного недержавного пенсійного фонду Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Національний банк України щорічно здійснює розподіл банків на групи з метою розмежування наглядових функцій та обов'язків між центральним апаратом і територіальними управліннями Національного банку України.

Комісія Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків прийняла рішення від 23 грудня 2011 року N 814 про розподіл банків на групи за розміром активів на 2012 рік.

Доводимо зміст вищезазначеного рішення для керівництва та використання в роботі.

Додатки:

1. Рішення Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 23.12.2011 N 814 - файл rish.rtf.

2. Розподіл банків на групи за розміром активів - файл grup-2012.rtf.

 

Заступник Голови
Національного банку України

І. В. Соркін

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали