НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 06.10.2017 р. N 25-0007/68792

Департамент фінансового моніторингу

Банкам України
Незалежній асоціації банків України
Асоціації українських банків

Щодо ризиків фінансування тероризму

Національний банк України (далі - Національний банк) відповідно до пункту 2 частини другої статті 14 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму" (далі - Закон) повідомляє таке.

За повідомленням Державної служби фінансового моніторингу України (далі - Держфінмоніторинг), Державний департамент США та Офіс з контролю іноземних активів Міністерства фінансів Сполучених Штатів Америки (OFAC) внесли до переліку осіб, щодо яких застосовані санкції, фізичних осіб Ахмада Алхалді (Ahmad Alkhald), Абу Яха аль-Іракі (Abu Yahya al-Iraqi), Халіда Алі Мабхута аль-Арадаха (Khalid Ali Mabkhut al-Aradah) і Хашіма Мушіна Аударус аль-Хаміда (Hashim Muhsin Aydarus al-Hamid)), та до реєстру іноземних терористичних організацій іноземну терористичну організацію Хізбул Муджахідін (Hizbul Mujahideen).

Зокрема, на будь-які активи зазначених осіб та організації у США накладено арешт, усім фізичним та юридичним особам США заборонено здійснювати будь-які транзакції з ними.

У зв'язку з цим, Національний банк інформує про наявність високих ризиків фінансування тероризму при здійсненні фінансових операцій, учасниками та/або вигодоодержувачами за якими є вищевказані особи або будь-які інші особи, пов'язані ними, та рекомендує банкам використовувати підхід, що ґрунтується на оцінці ризиків легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у відповідності до статті 11 Закону.

Інформацію щодо зазначених фізичних осіб та терористичної організації розміщено на офіційному веб-сайті Держфінмоніторингу http://www.sdfm.gov.ua/, у розділі "Протидія тероризму / Інформація міжнародних організацій та установ".

 

Директор Департаменту
фінансового моніторингу

І. В. Береза
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали